Wyszukiwarka obwodów głosowania
Wyszukaj swój obwód
Wybierz ulicę:
1 Maja
11 Listopada od nr 125 do końca (nieparzyste) i od nr 142 do końca (parzyste)
11 Listopada od nr 1 do nr 123 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 140 (parzyste)
3 Maja od nr 1 do nr 29 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 20 (parzyste)
3 Maja od nr 22 do końca (parzyste) i od nr 31 do końca (nieparzyste)
Adama Asnyka
Adama Mickiewicza
Agrestowa
Akacjowa
Aleja Jana Pawła II
Aleksandra Puszkina
Andersena
Andrzeja Mizerki
Antoniego Marcinkowskiego
Apolinarego Kurowskiego
Armii Poznań od nr 1 do nr 25 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 42 (parzyste)
Armii Poznań od nr 27 do nr 51A (nieparzyste) i od nr 44 do nr 78 (parzyste)
Armii Poznań od nr 53 do końca (nieparzyste) i od nr 80 do końca (parzyste)
Augusta Cieszkowskiego
Azaliowa
Bliska
Bluszczowa
Boczna 0
Bratkowa
Brzoskwiniowa
Brzozowa
Bukowa
Bursztynowa 1
Chabrowa
Chemików
Chudzickiego
Cicha
Cmentarna
Cyklamenowa
Cypriana Kamila Norwida
Cyryla Ratajskiego
Czajcza
Czeremchowa
Czereśniowa
Czesława Miłosza
Dębiecka
Dębowa
Długa
Dojazdowa
Dolna
Dożynkowa
Dworcowa od nr 1 do nr 6
Dworcowa od nr 7 do nr 21
Dworcowa od nr 39 do końca
Dworcowa od nr 22 do 38
Fabianowska
Fabryczna
Fiołkowa
Franciszka Ratajczaka
Frezjowa
Fryderyka Chopina
Gabriela Narutowicza
Galla Anonima
Gen. Władysława Sikorskiego
Górna
Graniczna
Grodzka
Gruszkowa
Gryczana
Grzybowa
Harcerska
Henryka Sienkiewicza
Hipolita Cegielskiego
Hugona Kołłątaja od nr 16 do końca (parzyste) i od nr 29 do końca (nieparzyste)
Hugona Kołłątaja od nr 1 do nr 27 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 14 (parzyste)
Ignacego Krasickiego
Jachtowa
Jana Brzechwy
Jana Henryka Dąbrowskiego
Jana Ignacego Paderewskiego
Jana III Sobieskiego od nr 91a do końca (nieparzyste) i od nr 88a do końca (parzyste)
Jana III Sobieskiego od nr 21 do nr 91 (nieparzyste) i od nr 20 do nr 88 (parzyste)
Jana III Sobieskiego od nr 1 do nr 19 (wszystkie)
Jana Kasprowicza
Jana Kilińskiego
Jana Kochanowskiego
Jana Lemańskiego
Jana Matejki
Janowa Dolina
Jaśminowa
Jaworowa
Jesienna
Jęczmienna
Jodłowa
Józefa Poniatowskiego
Józefa Thomasa
Juliana Tuwima
Juliusza Słowackiego
Juranda
Kajakowa
Kalinowa
Kanonierów
Karola Buczka
Karola Kurpińskiego
Karola Szymanowskiego
Kasztanowa
Kasztelańska
Kazimierza Pułaskiego
Klonowa od nr 1 do nr 9 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 14 (parzyste)
Klonowa od nr 11 do końca (nieparzyste) i od nr 16 do końca (parzyste)
Kolonia PZNF
Komornicka
Konarzewskiego
Konwaliowa
Korczaka
Kornela Makuszyńskiego
Kościelna
Krańcowa
Kręta
Krokusowa
Krótka
Krucza
Ks. Nogali
Ks. Streicha
Kujawska
Kwiatowa
Lawendowa
Leszczynowa
Leśmiana
Leśna
Liliowa
Limbowa
Lipowa od nr 60 do końca (parzyste) i od nr 63 do końca (nieparzyste)
Lipowa od nr 1 do nr 61 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 58 (parzyste)
Lubelska
Ludwika Solskiego
Łączna
Łącznik
Łąkowa
Maciejkowa
Magazynowa
Makowa
Malinowa
Malwowa
Małopolska
Marcina Kasprzaka
Marii Konopnickiej
Mazurska
Michała Drzymały
Mieczysława Karłowicza
Mikołaja Kopernika
Mikołaja Reja
Miła
Miodowa
Modrakowa
Mokra
Morelowa
Nad Strumykiem
Nad Wartą
Nad Żabinką
Nagietkowa
Narcyzowa
Niepodległości
Niezłomnych
Nowa
Nowiny
Ogrodowa
Oliwkowa
Olszynowa
Orzechowa
Osiedlowa
Owocowa
Owsiana
Parkowa
Piaskowa
Piękna
Piotra Skargi
Piotra Wawrzyniaka
Plac Edmunda Bojanowskiego
Plac Medalistów
Plac Zenona Twardowskiego
Platanowa
Podgórna od nr 1 do nr 17 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 24a (parzyste)
Podgórna 19 i od nr 26 do końca (parzyste)
Podlaska
Pogodna
Polna
Południowa
Pomorska
Poprzeczna
Powstańców Wielkopolskich
Poznańska
Północna
Prusa
Przejazd
Przemysłowa
Przesmyk
Przy Autostradzie
Przyjazna
Pszenna
Rivoliego
Romana Maya
Romualda Traugutta
Różana
Rumiankowa
Rydla 11 do końca (nieparzyste) i od nr 16 do końca (parzyste)
Rydla od nr 1 do nr 9 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 14 (parzyste)
Rzeczna
Samotna
Siostry Faustyny
Skośna
Skowronkowa
Skromna
Słoneczna
Słonecznikowa
Sowia
Spadzista
Spokojna
Sporna
Stanisława Staszica
Starorzeczna
Stawna
Stefana Batorego
Stefana Okrzei
Stefana Żeromskiego
Stokrotkowa
Stolarska
Storczykowa
Strumykowa
Studzienna
Szafirowa
Szkolna od nr 1 do nr 25 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 42 (parzyste)
Szkolna od nr 25 do końca (nieparzyste) i od nr 44 do końca (parzyste)
Szreniawska
Śliwkowa
Świerczewska
Świerkowa
Świętokrzyska
Tadeusza Kościuszki od nr 81 do końca (nieparzyste) i od nr 102 do końca (parzyste)
Tadeusza Kościuszki od nr 1 do nr 79 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 100 (parzyste)
Tadeusza Rejtana
Targowa
Tomiaka
Topolowa
Unijna
Urocza
Wacława Faustmanna
Wandy Rutkiewicz
Warmińska
Warzywna
Wąska
Wczasowa
Westerplatte
Wiejska
Wielkopolska
Wierzbowa
Wiosenna
Wirowska
Wisławy Szymborskiej
Wiśniowa
Władysława Broniewskiego
Władysława Jagiełły
Władysława Reymonta
Wodna
Wojska Polskiego
Wrzosowa
Wschodnia
Wysoka
Zakątek
Zamknięta
Zielona
Ziemniaczana
Złota
Źródlana
Żabikowska od nr 1A do nr 1M i od nr 2 do nr 10 (parzyste)
Żabikowska od nr 36 do końca (parzyste) i od nr 39 do końca (nieparzyste)
Żabikowska nr 1, od nr 3 do nr 37 (nieparzyste), od nr 12 do 34A (parzyste)
Żeglarska
Żytnia
Wyszukaj